Adriaan van den Heuvel

Maartje van den Bogaerd
Contact makelaar

Asten

Loverbosch III

Het al eeuwenoude Asten is een heel aantrekkelijke gemeente om te wonen, werken en recreëren. Ga maar na: je vindt hier alle voorzieningen voor de dagelijkse behoeften en je woont er te midden van de mooiste natuur. Mocht je meer willen op het gebied van uitgaan en shoppen, dan liggen er een paar grote steden in de buurt. Idealer kan bijna niet.

In Asten (ruim 18.000 inwoners) is van alles te beleven. Er is een goed en uitgebreid winkelbestand met het woonwinkelcomplex ‘Het Kompas’ en het Midaswinkelcentrum. Verder vind je hier een gevarieerd aanbod, van kleding- tot cadeauwinkels en van speelgoedwinkels tot de slager of bakker. Wie uitgebreider wil shoppen of uitgaan kan vlakbij in Helmond of Eindhoven terecht. Ook heeft Asten een uitgebreid aanbod van horecagelegenheden en musea. Zo is hier het Nationaal Beiaardmuseum, dat verband houdt met de beroemde klokkengieterij Eijsbouts waar de grootste klok ter wereld is gegoten. In deze gemeente kun je kiezen uit 4 basisscholen. In nieuwbouwwijk Loverbosch komt een nieuwe basisschool i.c.m. een buitenschoolse opvang. Ook is in Asten een school voor voortgezet onderwijs. Voor alle vormen van hoger onderwijs hun je terecht in bijvoorbeeld Eindhoven.

Asten ligt te midden van de prachtige Brabantse bossen en heiden, zoals Nationaal Park De Groote Peel, de Strabrechtse en de Lieropse Heide, met vele fraaie wandel- en fietsroutes. Alles binnen handbereik. Natuur en cultuur, dorp en stad. Wat wil je nog meer?

Perfect bereikbaar
Asten is perfect gelegen nabij de A67. Met de auto ben je zo in Eindhoven, Helmond en Venlo. Er zijn ook goede busverbindingen naar gemeenten in de omgeving. Voor werk en/of winkelen en uitgaan ben je hier overal vlakbij.

Legenda

  • Project
  • Uitvalsweg
  • Winkelcentrum/Supermarkt
  • Natuurgebied
  • Kinderopvang
  • Onderwijs