0 projecten

Nieuwbouw Asten

Ben je op zoek naar nieuwbouw in Asten? Dan ben je bij Van Wanrooij aan het juiste adres! We hebben een ruim aanbod aan nieuwbouwwoningen in Asten en omgeving. Van rijwoning tot tweekapper, van hoekwoning tot appartement en van bouwkavel tot vrijstaande woning. Wat voor huis je ook zoekt, we hebben voor ieder wat wils in iedere prijsklasse.

Huis kopen Asten

Als je van plan bent een huis te kopen in de regio Regio Eindhoven, dan is het zeker de moeite waard om eens naar ons aanbod van nieuwbouwwoningen te kijken. Niet gevonden wat je zocht? Schrijf je dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van de laatste nieuwbouw ontwikkelingen in Asten en omgeving of volg de Facebookpagina voor nieuwbouw nieuws uit de regio Regio Eindhoven.

Over Asten

Wie Asten zegt, zegt klokken. Het in het Land van De Peel gelegen Asten staan bekend als klokkendorp. In alle uithoeken van de wereld tref je klokken aan die in Asten gegoten zijn. Tevens zijn er klokken uit alle windstreken in Asten te bewonderen in de unieke collectie van Museum Klok & Peel. Maar naast grote trekpleisters als Museum Klok & Peel en Nationaal Park De Groote Peel heeft Asten zoveel meer te bieden! Wat dacht je bijvoorbeeld van het prachtige kasteel in Asten-Heusden, bruisende evenementen, gezellige horeca, de mooiste monumenten en nog veel meer! Asten beschikt over een verrassend uitgebreid winkelaanbod; van kledingwinkels tot kado- en speciaalzaakjes en van de bekende ketens tot de leukste boetiekjes en nog veel meer. In Asten kun je je hart ophalen als shopaholic; Asten beschikt zelfs over een overdekt winkelcentrum; dus ook met iets minder mooi weer kun je in Asten terecht. Asten is gelegen aan de A67 en dus per auto prima bereikbaar. Maar ook met het openbaar vervoer ben je zo in Asten, vanuit de treinstations in Deurne. Helmond en Eindhoven neem je de bus naar Asten.  Dit alles maakt Asten tot een bijzonder fijne plek om te wonen en te genieten.

Blijf altijd op de hoogte.

Blijf op de hoogte van (toekomstige) nieuwbouw in de regio.
Cookie policy

Van Wanrooij gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar vanwanrooij.nl/privacy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Van Wanrooij toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen