Maartje van den Bogaerd

Adriaan van den Heuvel

Asten

Loverbosch
Fase 2A

Heerlijk wonen in Loverbosch

In de nieuwbouwwijk Loverbosch in Asten realiseert Van Wanrooij in diverse fasen in totaal circa 100 woningen. De komende jaren ontwikkelen Van Wanrooij, woningbouwcorporatie Bergopwaarts en de gemeente Asten verschillende typen woningen en een nieuwe school.

Fase 2 verkocht. Fase 3 in voorbereiding
Na een succesvolle verkoop van fase 2 zetten we deze lijn graag door. We bereiden daarom de laatste, derde fase voor. In deze laatste fase realiseren we woningen voor iedere wens en voor iedere portemonnee. Er is aanbod voor starters, doorstromers en gezinnen die op zoek zijn naar ruimte. Voor de starter en/of doorstromer zijn betaalbare rijwoningen voorzien, geschikt voor één- of tweepersoonshuishoudens. De ruimtezoekers kunnen kiezen uit diverse soorten twee-onder-een-kapwoningen met fraai uitzicht op de weilanden of het “beekpark”. Zoek je écht de ruimte, dan is de vrijstaande woning iets voor jou.

Hiermee biedt Loverbosch fase 3 starters, (jonge) gezinnen en doorstromers een heerlijk thuis en fijne woonomgeving. Je ervaart hier dagelijks de ideale combinatie van het comfort van nieuwbouw en de gezelligheid van Asten. Met de snelweg op steenworp afstand heb je de steden Helmond en Eindhoven binnen handbereik!

Ben je geïnteresseerd?

Heb je interesse in dit project? Meld je via 'Volg project' aan voor de projectnieuwsbrief en wij houden je op de hoogte van nieuws en ontwikkelingen!

Project in beeld

De omgeving

Legenda

  • Project
  • Uitvalsweg
  • Winkelcentrum/Supermarkt
  • Natuurgebied
  • Bezienswaardigheid
  • Kinderopvang
  • Onderwijs

Heb je vragen over dit project?

Contact met makelaar

Adriaan van den Heuvel
Maartje van den Bogaerd

Betrokken partijen

Projectontwikkeling
Van Wanrooij Bouw en Ontwikkeling
Keukens & badkamers
Van Wanrooij Warenhuys
Notaris
Rom van Drongelen
Ontdek Van Wanrooij Warenhuys
Van Wanrooij keuken, badkamer & tegel warenhuys is al 40 jaar dé specialist op het gebied van keukens, badkamers en tegels.
Kom kijken!

Blijf op de hoogte.

Schrijf je hier in op de nieuwsbrief van de regio
Cookie policy

Van Wanrooij gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar vanwanrooij.nl/privacy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Van Wanrooij toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen