* is verplicht

     

* is verplicht

     

* is verplicht

     

Inschrijven

Ben je op zoek naar een andere woning? Weet je al wat je woonwensen zijn of ben jij je nog aan het oriënteren? Wij hebben een groot aanbod koop- en huurwoningen, appartementen en kavels. Tweekappers, tussenwoningen, vrijstaande woningen: we hebben een gevarieerd aanbod. Zoals je ziet, hebben we vooral woningen in Noord-Brabant en Gelderland.

Vul hieronder het formulier in!  We informeren je dan met regelmaat over woningen die aansluiten bij wat je zoekt.

* is verplicht

Straal:

Beoogde prijsklasse (van/tot):

Woningtype:

     

Nieuws

15-02-2012

Tichellande: Maak de leukste straat

Een ‘prijsvraag’ voor het hele gezin! En zowel kinderen als ouders kunnen er een leuk...

Lees verder »
12-02-2012

Veel belangstelling project Gorinchem

De open dag voor project Lingewijk in Gorinchem, heeft op donderdag 9 februari jl. ve...

Lees verder »
10-02-2012

Bouw gestart project Hoeve V Oss

Na een meer dan succesvolle verkoop is eind januari 2012 gestart met de bouw van 27 w...

Lees verder »
08-02-2012

Eerste informatieavond project Geffen

Van Wanrooij projectontwikkeling heeft dinsdag 7 februari jl. haar plannen voor de re...

Lees verder »
06-02-2012

Bestemmingsplan project Willemstad

In de raadsvergadering van 2 februari jl. heeft de gemeenteraad van de gemeente Zeven...

Lees verder »
02-02-2012

Debuzz.nl bezoekt een project in Ochten

Nog maar weinig jongeren volgen een technische opleiding. Een groot probleem.

Lees verder »
26-01-2012

Bestemmingsplan Triangel onherroepelijk

“Het heeft even op zich laten wachten”, weet projectontwikkelaar Wilbert de Bruyn van Van Wanrooij te vertellen”, maar inmiddels is het bestemmingsplan voor het gehele plan Triangel onherroepelijk geworden.

tweekappers

De woningen en de appartementen in de eerste fase zijn al vergevorderd, de eerste woningen worden binnenkort opgeleverd.  Alle rijwoningen zijn verkocht, slechts 3 patiowoningen zijn thans nog in verkoop. Inmiddels zijn we gestart met de voorbereidingen voor de tweede fase.

In de tweede fase zullen in ieder geval ruime twee-onder-een kapwoningen worden aangeboden en rijwoningen met een bredere beukmaat dan gebruikelijk. In het ontwerp is extra aandacht besteed aan leuke erkers, frans balkons en een fraai gootdetail. In de huidige markt is het belangrijk om veel kwaliteit en inhoud aan te bieden voor een zeer scherpe prijs!

Onlangs zijn de ontwerpen zeer positief ontvangen en beoordeeld door de welstandscommissie op basis waarop thans de verkoopstukken in voorbereiding zijn. In maart a.s. zullen de makelaars in het bezit zijn van de verkoopdocumentatie.

Bent u ook benieuwd of de woningen in de tweede fase in plan Triangel aan al uw woonwensen voldoen?  Neemt u dan contact op met makelaarskantoor Budding te Echteld, makelaarskantoor Joop van Mourik te Opheusden of kantoor Heleen Beekhuizen te Zoelen. Uiteraard is ook alle informatie  terug te vinden op www.triangel-ochten.nl